Teklif Alın

 • 0545 206 96 87
 • bilgi@kocaelicati.net
 • Kartepe / KOCAELİ
 • KOCAELİ ÇATI İZOLASYONU

  Kocaeli Çatı İzolasyonu

  Çatı izolasyonu, şüphesiz bir evin soğukluk ve sıcaklık dengesini oluşturan etken durumdur. Herhangi bir çatının olası bir oluk oluşması, çatlaklık ya da hava alıyor olması bir evin ya da iş yerinin izolasyonun yetersiz olduğunu göstermektedir. Çatı İzolasyonu, iş yerleri ve evlerde oldukça ehemmiyet taşımaktadır. Dış etkenlerden koruyan, evde olası bir rutubet ve benzeri istenmeyen durumların yaşanması/yaşanmaması, su ve ses yalıtımı izolasyon ile paralele yürümektedir. Çatı izolasyonu bir yapının soğukluk, sıcaklık dengesini ayarlamak ya da olası bir rutubeti engellemesinden daha önemli olan güvenlik koşulunu gözler önüne sermektedir. Bakıma ihtiyacı olan çatılar hızla çeşitli operasyonlar ile eski hallerini almaları sağlanmalı. Aksi taktirde istenmeyen olaylar gerçekleşmesi oldukça olasıdır. Çatısı güvensiz bir evde ya da iş yerinde yaşamak tehlikeli olduğu kadar da sağlıksızdır. Evlerinizde rutubet oluşması, soğuk ve sıcaklığın sürekli dengesizleşmesi ciddi sağlık sorunlarına yol açabilmektedir. Kocaeli çatı izolasyonu ekibi olarak, profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile izolasyon hizmeti vermekteyiz.

  Çatı İzolasyonu Nasıl Yapılır?

  Gün içerisine evinizin ya da iş yerinizin, dışarıdaki sesleri içeriye taşımasını istemezsiniz. Sessiz ve sakin bir ortam her zaman tercih edilecektir. Ayrıca sağlık durumlarınızı ve yapınızın güvenini korumak için bu çatı izolasyonu operasyonlarına ihtiyaç olmaktadır. Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde su, ses ve ısı yalıtımını sorunları için kombine yalıtım malzemelerini üretebilmektedir. Bu işlemi çatı izolasyonunuz ile rahatlıkla sağlayabilir ve olası istenmeyen koşulların önüne geçebilirsiniz. Elbette bu operasyonu gerçekleştirecek kişi bir çatı ustası olmalıdır. Bu meslekte yetişmemiş ve tecrübesi olmayan kişilerin operasyonları, yüksek ihtimal ile olumsuz sonuçlanacaktır. Sizlere ekstra maliyet ve zaman kaybı olmaması için yaşadığınız kentte bir çatı ustasına danışmanız en sağlıklı yöntem olacaktır.

  Ayrıca çatı izolasyonları, yapıya göre farklılık göstermektedir. Örneğin; çatınız beton ise ona göre yöntem uygulanacaktır ya da ahşap bir yapıysa ona göre faklı yöntemler olacaktır. Bu farklı yöntemlerin farklılık göstermesi sizlerin bütçesiyle de orantılıdır. Çatı izolasyonunda kullanılan malzemeler ve ihtiyaçlarda farklılık göstermektedir.

  • 0545 206 9687
  • bilgi@kocaelicati.net
  • Kartepe / KOCAELİ
  Copyright © 2022 Kocaeli Çatı - kocaelicati.net