Teklif Alın

 • 0545 206 96 87
 • bilgi@kocaelicati.net
 • Kartepe / KOCAELİ
 • KOCAELİ ÇATI OLUK TEMİZLEME VE YAPIMI

  Kocaeli Çatı Oluk

  Çatı olukları genellikle her çatıda bulunur. Çatıda yapılan işlemlerin en sonunda yer almaktadır. Çatı olukları yağmur sularının çatıda birikmesini ve çatının tahribatını engelleyerek suyun hesaplanan şekilde dışarı atılmasını sağlamaktadır. Sadece çatıyı korumaz, binaların cephelerine de yukarıdan su gelmesini engelleyerek bina ömrünü uzatırlar. Birçok çatı oluk sistemleri ve malzemeleri bulunmaktadır. Oluk montajı ve oluk temizliği konusunda Kocaeli çatı oluk ekibi sizlere garantili hizmetlerle yardımcı olacaktır.

  Çatı Oluk Fiyatları

  Çatının her bölümünde olduğu gibi, çatı oluklarında da muhakkak işinin ehli ustalarla çalışılmalıdır. Bu ustalar size gerekli malzemelerin teminini ve çatı oluk montajını en donanımlı ve en ekonomik şekilde sunacaklardır. Oluk fiyatları iş verenin isteği üzerine, malzeme kalitesine göre, uygulama biçimine göre ve montaj kolaylığına göre sunulmaktadır.

  Çatı Oluk Temizleme

  Çatılarınıza zaman içerisinde taşınan biyolojik canlılar, polenler ve toz kalıntıları yağmur suyu ile birleşerek bazı canlı yaşam alanları oluşturabilmektedir. Ayrıyeten ağaç yaprakları, canlı türlerinin kalıntıları zaman içinde pislik oluşumuna neden olmaktadır. Yağmurun sularının bu pislikleri çatı oluklarına taşımasıyla kısa vadede temizlik gerçekleşse de uzun vadede çatı oluk derelerinde de birikmeler meydana gelmektedir. Bu nedenle periyodik olarak çatı oluk temizliği yapılmalıdır. Yapılmadığı taktirde çatılarınızda su birikmesi meydana gelecektir ve olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Kocaeli çatı oluk temizliği hizmetini sizler için veriyoruz.

  • 0545 206 9687
  • bilgi@kocaelicati.net
  • Kartepe / KOCAELİ
  Copyright © 2022 Kocaeli Çatı - kocaelicati.net