Teklif Alın

 • 0545 206 96 87
 • bilgi@kocaelicati.net
 • Kartepe / KOCAELİ
 • KOCAELİ ÇATI TAMİRİ

  Çatı Tamiri

  Çatı tamiri oldukça kapsamlı ve tecrübe isteyen bir iştir. Bu işleri gerçekleştiren kişilere ise çatı ustası denmektedir. Çatı ustaları; yıpranmış, kırılmış, dökülmüş çatıları inceleyip tahlil ederler ve ardından gerekli operasyonları gerçekleştirirler. Bu işlemleri herhangi birisinin gerçekleştirmesi söz konusu dahi değildir. Çatı tamirleri alanında uzman olan kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi taktirde yanlış yapılabilecek bir hareket oldukça ciddi zararlar verebilir. Buna benzer istenmeyen durumların önüne geçmek için çatı ustaları tarafından destek almanız gerekmektedir. Çatı ustaları, evin ya da iş yerinin çatısını inceleyerek çeşitli opsiyonları sizlere sunarlar. Sizlerde bu operasyonların herhangi birisini seçerek işlemlerin başlanmasını sağlarsınız. Kocaeli çatı tamiri hizmetimiz ile bizlere ulaşabilir, çatılarınızda yaşadığınız sorunlara karşı çatı tamiri hizmeti alabilirsiniz.

  Çatı Tamiri Nasıl Yapılır?

  Çatı tamiri yapım işleminin sağlıklı ve doğru bir şekilde gerçekleşebilmesi için doğru hamlelerin yapılması şarttır. Çatınızdaki hasarın doğru bir şekilde tahlil edilmesi, gerekli malzemelerin ihtiyaçların belirlenmesi ve operasyon yönteminin belirlenmesi gerekmektedir. Bu aşamalar sağlıklı bir şekilde sonuçlandıktan sonra geriye sadece sürecin doğru kişiler tarafından yönetilmesi kalmaktadır. Çatı ustaları, bu süreçleri göğüsleyen ve yöneten kişilerdir. Tamir edilecek çatının en ince detayına kadar düşünmek ile sorumludurlar. Bunun sebebi ise çatıların oldukça hassas bir yapıya sahip olmalarından kaynaklıdır. Oluşabilecek herhangi bir hata ciddi sonuçlara zemin hazırlayabilir. Bu işlemlerin ardında çatının iskeletini elden geçirilmesi ve incelenmesi gereklidir. Çünkü iskeleti hasar görmüş bir yapı, çatının tamamını etkileyecektir. Bu durumu şu şekilde de düşünebilirsiniz. Vücudunuzdaki iskeletin herhangi bir yerin kırılması ya da çatlaması üzerine oluşabilecek sıkıntıları gibidir. Çatıların iskeletleri de aynı şekilde işlev görmektedir. Çatınızda oluşabilecek temel sıkıntıların kökünde iskeletten kaynaklı sonuçlar olabilmektedir.

  Çatı Tamiri Fiyatları

  Çatı tamiri fiyatları, yapılan işlem ve malzemelerden kaynaklı farklı fiyat skalalarını ortaya koymaktadırlar. Örneğin; çatınızda ufak bir dökülme ve benzeri bir sorun varsa bu daha makul fiyatlarla çözümlenebilmektedir. Çatınızın iskeletinde ciddi bir sıkıntı bulunuyorsa o zaman fiyat skalası daha büyüyecektir. Tabi bu süreci yönetecek çatı ustasının payı da büyüktür. İşçilik ücretleri de oldukça farklılık göstermektedir.  Genel olarak bakıldığında; çatınızın üzerinde yapılacak işlemler, işçi ücretleri ve malzemeler ortalama bir çatı tamir fiyatlarını gün yüzüne çıkaracaktır. Detaylı bilgiler almak için bizlere de ulaşabilirsiniz.

  • 0545 206 9687
  • bilgi@kocaelicati.net
  • Kartepe / KOCAELİ
  Copyright © 2022 Kocaeli Çatı - kocaelicati.net